SILVESTR Pronájem chaty a chalupy na Silvestra 2020/2021

Chalupa Svébohov - atraktivní chalupa v selském stylu se saunou a rybníčkem zcela na samotě v Jeseníkách - T752

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


T752

Svébohov - chalupa

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaUnikátní chalupa v tradičním selském stylu se saunou a s rybníčkem ke koupání, na klidném místě zcela na samotě u lesa, 4 km od obce Svébohov a 20 km od Šumperka na úpatí Jeseníků.
PronájemLéto, chalupa 4+1 s max. 8 lůžky a 2 přistýlkami.
Cena4500,- Kč objekt/noc
VybaveníVybavená kuchyně (vařič na PB), typická kachlová kamna s pecí (ohřívá vodu v kuchyni), obývací pokoj se 2 lůžky a kachlovými kamny, 2 ložnice (1/4 - s kachlovými kamny, 1/2), velká prosklená veranda s posezením a stolním tenisem, koupelna s dřevěnou vanou, sprchou a WC, ohřev vody na dřevo (výměník na 300 l), topení dřevem, sauna v ceně. Objekt je bez elektřiny, osvětlení svíčky a louče! Volné prostranství, umělý rybníček ke koupání (rozměry cca 12x4x1,1 m s průtokovou vodou), ohniště s grilovacím roštem, zahradní posezení se slunečníkem, dětský koutek (houpačka, pískoviště, žebřík, šplhací lano). Parkování u objektu, domácí zvíře ano.
RekreaceNejbližší možnost koupání v přírodním rybníku 3 km, koupaliště Zábřeh 8 km, tenisové kurty 3 km, akrobat park Aleše Valenty ve Štítech 3 km (areál pro akrobatické sporty), aquapark v Šumperku 20 km (podvodní masáže, skotské střiky, regenerace), termální koupaliště s celoročním provozem ve Velkých Losinách 30 km. Turistika a cykloturistika po dobře značených trasách v Zábřežské vrchovině a Hrubém Jeseníku.
StravováníRestaurace i obchod 3 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Video

Interiér | Exteriér |