SILVESTR Pronájem chaty a chalupy na Silvestra 2019/2020

Chalupa Diana - luxusní a atraktivní chalupa se zapuštěným bazénem, bazénem SPA, saunou a kulečníkem v CHKO Český les - R545

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R545

Diana - chalupa

Sleva

PolohaLuxusní a atraktivní chalupa (areál bývalé fary z roku 1797) s venkovní zapuštěným, zastřešeným bazénem, masážním bazénem SPA, saunou a kulečníkem, na mimořádně klidném místě, s krásným výhledem, 4 km od Diany a 7 km od Přimdy v CHKO Český les.
PronájemCeloročně, chalupa 7+1+kk s max. 14 lůžky a 2 přistýlkami.
Cena45490,- Kč/pobyt + spotřeba el.energie a plynu.
VybaveníVybavená kuchyňka (el. sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač), vybavený kuchyňský kout (el. 2plotýnková deska, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar), velká společenská místnost s kulečníkem a krbem, barová místnost s výčepním zařízením, velkým jídelním stolem a krbem, 5 ložnic (3/2, 2/4), 1x koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem, 2x koupelna se sprchovým koutem, 3x samostatné WC, 1x samostatné WC s pisoárem, topení plynové. Samostatný domek (relaxační odpočinková zóna s lehátky, finská sauna, ochlazovací bazén, sprchový kout). Částečně oplocený pozemek, dvůr, venkovní zapuštěný bazén 6x3 m se slanou vodou, masážní bazén SPA (celoročně v provozu), zastřešené osvětlené venkovní posezení s krbem, terasa s posezením, pískoviště, lehátka, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. WI-FI připojení k internetu. Samostatnou část chalupy obývá bez narušení soukromí hostů paní správcová. V areálu jízdárna se 4 ustájenými koňmi.
RekreaceNejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, krytý bazén s tobogánem na Přimdě 8 km. Nejbsližší ski areál Přimda 8 km (slalomový svah, cvičná louka, běžecká stopa, ski servis, občerstvení). Turistika a cykloturistika v CHKO Šumava - Černé (největší ledovcové jezero na Šumavě) a Čertovo jezero, jezero Laka a Prášily, vodní nádrž Nýrsko, Antýgl a Vydra, Povydří, Tříjezerní slať, Jezerní slať, Horská Kvilda, Boubínský prales, hrady Kašperk, Velhartice, Rabí, návštěva Bavorského národního parku. Celodenní výlety do Německa a návštěva CHKO Český les.
StravováníRestaurace i obchod 500 m.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - ZIMNÍ TERMÍNY

Silvestrovský termín
2019-2020
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2019/2020objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny 22.6. - 31.8.2019.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 18.12.2019 - 14.3.2020.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 9.4. - 13.4.2020.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky